Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: No
lt: Ne

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Position
lt: Pozicija

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.
