Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: No
mr: नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Position
mr: स्थान
