Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: No
oc: Non

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Position
oc: Posicion

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.
