Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: No
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
