Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: No
sl: Ne

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Position
sl: Položaj

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.
