Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.
