Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
