Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: No
sv: Nej

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Edit node
sv: Redigera

en: Queue name
sv: Könamn
