Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: No
te: కాదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Position
te: స్థానం

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.
