Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: No
tr: Hayır

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Position
tr: Konum

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Edit node
tr: Düğümü düzenle
