Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
