Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: No
ar: لا

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Position
ar: الوضع

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.
