Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: No
ast: Non

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
