Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: No
be: Не

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.
