Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: No
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.
