Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: No
cs: Ne

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Position
cs: Pozice

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.
