Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Position
es: Posición

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Edit node
es: Editar nodo
