Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: No
et: Ei

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Position
et: Asukoht

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.
