Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: No
fil: Hindi

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
