Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: No
fr: Non

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Edit node
fr: Modifier le nœud

en: Queue name
fr: Nom de la queue
