Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
