Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: No
is: Nei

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Position
is: Staðsetning

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.
