Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Position
it: Posizione

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.
