Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: No
jv: Ora

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.
