Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: No
km: ទេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។
