Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: No
lv: Nē

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Position
lv: Pozīcija

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.
