Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: No
mn: Үгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах
