Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Position
nl: Positie

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Edit node
nl: Node bewerken
