Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: No
nn: Nei

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på
