Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
