Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: No
ps: نه

en: View
ps: ليد

en: Position
ps: ځاى
