Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: No
pt: Não

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Position
pt: Posição

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Edit node
pt: Editar o node
