Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: No
ro: Nu

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Position
ro: Poziție

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Edit node
ro: Editează nod
