Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No
sk: Nie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Position
sk: Pozícia

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.
