Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: No
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Position
ta: இடம்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.
