Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: No
vi: Không

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Position
vi: Vị trí

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Edit node
vi: Sửa node
