Nodeflow (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: No
bn: না

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন
