Nodeflow (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: No
bs: Ne

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
