Nodeflow (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: No
da: Nej

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Position
da: Placering

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Edit node
da: Redigér indholdselement
