Nodeflow (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: No
de: Nein

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Edit node
de: Beitrag bearbeiten

en: Queue name
de: Sortierlistenname
