Nodeflow (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: No
eo: Ne

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Position
eo: Loko

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.
