Nodeflow (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: No
gl: Non

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Position
gl: Posición

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.
