Nodeflow (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: No
gu: નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ
