Nodeflow (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Position
id: Posisi

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.
