Nodeflow (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: No
kk: Жоқ

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
