Nodeflow (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
