Nodeflow (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
