Nodeflow (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: No
ne: हुँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य
