Nodeflow (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: No
pt: Não

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Position
pt: Posição

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.
