Nodeflow (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: No
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Position
ru: Позиция

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Edit node
ru: Редактировать материал
